Engedjék meg, hogy e rövid ismertetőben bemutassam azt a létesítményt, melyet gyermekként megálmodtam, és felnőttként megvalósíthattam.

tovább
Legfrissebb hírek
2016/819
Pezsgő élet a Király Sportlétesítményben

Augusztus második felében is élettel teli a Király Sportlétesítmény. Kapustábor, élménybeszámoló edzések ráadásul a hétvégén a megyei bajnokság is elindul.

részletek
2016/702
Ismét a Vasasé a Király Kupa

A Vasas nyerte a XIII. Király Kupa felkészülési labdarúgó tornát, miután 2:1-re nyert a döntőben a Sopron ellen. A Szombathelyi Haladás bronzérmes lett.

részletek
2016/701
Dedikálás a Király Kupán!

A Király100 könyvet és K1RALYOS pólókat lehet vásárolni és dedikáltatni a Király Kupán.

Partnerek
Vasivíz Zrt.FLOR-TOX Kertészeti Szolgáltató és Tanácsadó KftHotel LigetNyugat Rádió FM 88.4Vas Népenyugat.huSzombathelyi HaladásGalaSport

Sportlétesítmény bemutatása

A KIRÁLY Sportlétesítmény, Szombathely nyugati oldalán, Újperinten található. Újperint a legmeghatározóbb helyszíne életemnek, hiszen szüleim, nagyszüleim is Szombathely e kedves városrészéből származnak. Úgy gondoltam, hogy az egykori újperinti labdarúgó pálya ideális helyszíne lehet az általam megálmodott sportlétesítménynek.

tovább
Bérlők

A Király Sportlétesítményt folyamatosan több bérlő veszi igénybe. Bérlőink között található női NB I.-es labdarúgó csapat, az NB III-ban valamint a megyei labdarúgásban szereplő két egyesület, a szombathelyi városi kispályás bajnokságban szereplő 26 csapat, továbbá konditerem, tenisz és teke bérlők is igénybe veszik szolgáltatásainkat. Valamint sportsérülések kezelésére, ápolására is van szolgáltatásunk...